Kalendář akcí

  kalendář  i-veteran.cz           www.veteranweb.cz

Omlouváme se, ale termíny a akce jsou aktualizovány průběžně.

klubové akce  2018

05.5.  – zahájení sezóny Lázně Lednice
12.5.  – Otevírání pramenů Luhačovice
17.6.  – Cílová jízda I. (Uherský Ostroh – Milotice – Kyjov)
23.6.  –Výstava vozidel Kyjov – Fénix  12:00
14.7. – Výstava vozidel Uherský Ostroh 16:00 – 19:00
17.-19.8. –Veteráni Moravským Slováckem”
30.9.  – Cílová jízda II. (Uherský Ostroh – Velehrad) 


Ostatní

05.05. Lednice zahájení sezóny Lázně 
08.05. Habrovanské otvírání šoupátek

12.05.  Otevírání pramenů Luhačovice 
12.-13.05 Výstava historických motocyklů Fryšták
19.05. Petrova Ves Záhorácka veterán rallye
20.05. Nedělní sraz veteránistů na Náměstí v Prostějově
26.05. 10. sraz Trabantů Blansko

02.06. Veteránem valašskú krajinú
09.06. Jízda Moravským krasem
16.06. Morava 2018 – Sv Hostýn
16.06. Holíč Zraz Jawa Pérák 1.ročník
17.06. Cílová jízda I. (Uherský Ostroh – Kyjov – Milotice)
23.06. Výstava vozidel Kyjov – Fénix  12:00
29.06. Sraz Pérák 2018 Kemp Ranč Bystřička
30.06. Slavkov Veteranfest

14.07. Výstava vozidel Uherský Ostroh 16:00 – 19:00
14.07. Holešov

14.07. Šitbořice
14.07. Kyjov náměstí průvod…
19.-22.07 Zámecká rally 2018
21.07. Zlínská Historic Rally 2018

21.07. XX. Hanácké okruh
28.07. Břest výstava veteránů
28.07. Beskyd rallye Turzovka
28.07. Adamovská jezera

04.08. Lednice sraz vozidel Tatra
04.08. Setkání přátel Veterán klubu Kroměříž
11.08.Radegast 33
12.08. Sraz veteránů Lázně Slatinice
12.08. 2.ročník Oldtimer ralley 45. KHV Holíč – zámek
18.08.  “Veteráni Moravským Slováckem”
21.08. XX. Hanácké okruh (Olomouc-Tovačov- Olomouc)

01.09. XXXXIX. Mezinárodní Tatra Veterán Rallye Beskydy
01.09. 1. ročníku srazu HV Pálavský Oldtimer 2018
08.09. 3. Moravské setkání automobilů a motorek RVHP
09.09. Žlutava – VII. Setkání příznivců historických strojů
09.09. Holíč Jesenná motoristická burza
09.09. Auto-Moto burza výstaviště Floria
15.09. Jízda pravidelnosti do vrchu Hutisko-Solanec
23.09. Auto-Moto-Burza  BZENEC (7:00 Zámecký park)
30.09. Cílová jízda II. (Uherský Ostroh – Velehrad)
30.09. Brno Soběšice

20.10. Motor Techna Brno